Informacje

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - 100 % SATYSFAKCJI !

( wg Trojmisto.pl , Urzędu Miasta Gdańska , PORD , Dziennika Bałtyckiego , Gazety Wyborczej )

CO NAS WYRÓŻNIA ?

UZYSKALIŚMY WYJĄTKOWE WYRÓŻNIENIA I NAGRODY :
* 1 M-CE WG RANKINGU TROJMIASTO.PL ZA 2020
* TYTUŁ OSOBOWOŚĆ ROKU W DZIAŁANIACH NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO 
* NIEZMIENNIE NA PODIUM - WG DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO ZA 2019, 2020, 2021, 2022 ROK 
DODATKOWO :
* INSTRUKTORZY NAUKI I TECHNIKI JAZDY Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM Z UPRAWNIENIAMI MINISTERIALNYMI EGZAMINATORA
* SZKOŁA POD PATRONATEM INSTYTUTU TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO W WARSZAWIE
* PRZYJAZNA I RODZINNA ATMOSFERA 
* PRZYGOTOWUJEMY SKUTECZNIE DO EGZAMINU 
* 100 % JAZD AKTUALNYMI POJAZDAMI EGZAMINACYJNYMI
* 100 % TRAS EGZAMINACYJNYCH - ZAJĘCIA ROZPOCZYMY W CENTRUM GDAŃSKA
* ZAWSZE O KROK PRZED KONKURENCJĄ 
* ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ NAJLEPSZYCH  INSTRUKTORÓW NAUKI JAZDY I DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY Z UPRAWNIENIAMI I DOŚWIADCZENIEM EGZAMINATORA PORD !
* SZKOLIMY W ZAKRESIE KATEGORII : B , B Automat, B Niepełnosprawni
* SZKOLIMY NA NOWYCH I W PEŁNI UBEZPIECZONYCH POJAZDACH - IDENTYCZNYCH JAK NA EGZAMINIE W PORD
* ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE - POSIADAMY SPECJALNY POJAZD SZKOLENIOWY Z W PEŁNI AUTOMATYCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW
* BIURO, PLAC MANEWROWY JAK I MIEJSCA SPOTKAŃ ZNAJDUJĄ SIĘ BEZPOŚREDNIO PRZY TRASACH EGZAMINACYJNYCH, NA KTÓRYCH BĘDĄ PAŃSTWO ZDAWAĆ EGZAMIN PAŃSTWOWY A BEZ ZNAJOMOŚCI, KTÓRYCH NIE MA SZANS NA JEGO ZALICZENIE...
* WYKŁADY PROWADZONE Z WYKORZYSTANIEM NAJNOWSZYCH TECHNIK MULTIMEDIALNYCH 
 

NAJCZĘSTSZE PYTANIA :

1. JAK WYGLĄDA KURS EKSTERNISTYCZNY ON-LINE ?
- Po zapisie i wpłacie za kurs otrzymujesz MMS dostęp do platformy on-line umożliwiającej naukę teorii i testów w atrakcyjnych formach. Uczysz się na smartfonie, komputerze lub tablecie w dowolnym miejscu , tempie i czasie. (zwykle zajmuje to ok 1,5 tygodnia). Możesz także odebrać w naszym biurze drukowaną książkę stanowiącą uzupełnienie nauki on-line. W razie wątpliwośi możesz skorzystać z indywidualnej konsultacji on line lub osobistej z naszym wykadowcą.
- Wykonujesz badanie lekarskie u nas na miejscu korzystając z 50 zł zniżki (150 zamiast ustawowych 200 zł) lub we własnym zakresie.
- Wyrabiasz w swoim urzędzie PKK (Profil Kandydata Kierowcy).
- Gdy opanujesz materiał umawiasz się z PKK do WORD na egzamin państwowy teoretyczny (po zaliczeniu jest ważny bezterminowo).
- Po zdanej teorii wracasz do nas na zajęcia praktyczne (30 godz zegarowych) i szkolenie z 1 pomocy.
-Zdajesz egzamin wewnętrzny i państwowy praktyczny.
- Odbierasz prawo jazdy.
- Gdyby taka forma nauki nie spełniła Twoich oczekiwań możesz nieodpłatnie przepisać się na kurs tradycyjny z wykładami stacjonarnymi.

2. JAK WYGLĄDA KURS TRADYCYJNY ?
- Wykonujesz badanie lekarskie u nas na miejscu korzystając z 50 zł zniżki (150 zamiast 200 zł) lub we własnym zakresie.
- Wyrabiasz w swoim urzędzie PKK (Profil Kandydata Kierowcy) i wysyłasz go nam MMS na nr 516 01 00 01 przed kursem.
- Rozpoczynasz wykłady w soboty 10.00-14.30 + szkolenie z 1 pomocy (30 godzin lekcyjnych). Na 1 zajęciach otrzymasz również od wykładowcy drukowaną książkę z dostępem do platformy do nauki on line.
- Rozpoczynasz zajęcia praktyczne (30 godzin zegarowych)
- Zdajesz u nas egzamin wewnętrzny z teorii i praktyki, a następnie państwowy z teorii i praktyki.
- Odbierasz prawo jazdy.
- Nie ma możliwości przepisania na kurs eksternistyczny on line.

3. CO TO JEST PKK - PROFIL KANDYDATA KIEROWCY ?
Profil Kandydata Kierowcy został wprowadzony w 2013 roku. Po złożeniu do swojego urzędu wniosku o wydanie prawa jazdy, zdjęcia (jak do dowodu osobistego) i orzeczenia lekarskiego wydanego przez uprawnionego do badań kierowców lekarza, oraz w przypadku niepełnoletnich zgody rodzica urzędnik skanuje te dokumenty i sprawdzając czy nie ma przeciwskazań wprowadza do sytemu informatycznego nadając tzw numer PKK. Od tego momentu po wpisaniu tego nr zarówno urząd, ośrodek szkolenia kierowców jak i ośrodek egzaminowania może wprowadzać do profilu w systemie informatycznym dane o ukończonym szkoleniu, zdaniu egzaminu, wydaniu prawa jazdy. W skrócie - PKK umożliwia elektroniczny obieg dokumentów i jest niezbędne do uzyskania prawa jazdy.

4. CZY  MOGĘ U WAS WYKONAĆ BADANIA LEKARSKIE NIEZBĘDNE DO WROBIENIA PKK ?
Ozywiście tak. Nasi Kursanci mogą wykonać w naszej siedzibie badana lekarskie z naszym dofinansowaniem dzięki czemu badanie kosztuje tylko 150 zł. Badania odbywają się raz w miesiącu a o ich termnie informujemy sms na nr podany przy zapisie. Niezależne info pojawia się każdorazowo na naszym Facebooku.

5. KIEDY MUSZĘ DOSTARCZYĆ PKK - PROFIL KANDYDATA KIEROWCY ?
Należy rozróżnić 2 sytuacje :
1. W przypadku kursu tradycyjnego z wykładami stacjonarnymi PKK należy dostarczyć max do pierwszych zajęć teoretycznych (wysyłając na nr 516 01 00 01).
2. W przypadku kursu eksternistycznego ON LINE - PKK będzie niezbędne do zapisu na egzamin w WORD i należy je wysłać do nas (na nr 516 01 00 01) dopiero kolejnego dnia od zdanej teorii w WORD - wcześniejsze jego wysłanie może uniemożliwić zapis na egzamin.

6. GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ WYKŁADY I GDZIE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ JAZDY ?
Wykłady stacjonarne odbywają się w pieknym centrum Starego Miasta - Pałac Młodzieży ul. Ogarna 56 - 200 m od Fontanny Neptuna i Motławy.
Zajęcia praktyczne rozpoczynamy tuż obok Dworca PKP Gdańsk Główny ze stacji Orlen (skrzyżowanie ulic 3 Maja i Dąbrowskiego)

7. GDZIE ZLOKALIZOWANY JEST PLAC MANEWROWY ?
Oświetlony, bezpieczny, monitorowany plac manewrowy zlokalizowany jest na Al. Hallera 16/18 w Gdańsku.

8. JAK MOGĘ SIĘ Z WAMI SKONTAKTOWAĆ ?
ON-LINE : Telefon , Email , Facebook od poniedziałku do piątku 11-17 (jesli nie odbieramy w podanych godzinach prosimy o sms).
Stacjonarnie : W naszym biurze w Pałacu Młodzieży w czwartki 15-17 i soboty 12-14.

9. JAK MOGĘ DOKONAĆ ZAPISU NA KURS ?
Zapisu na kurs należy dokonać poprzez naszą stronę - zakładka terminy - po dokonaniu wyboru kursu i akceptacji regulaminu kursu. Niezależnie zapisu można dokonać w naszym biurze stacjonarnym w godzinach jego pracy.

10. CZY ZNIŻKA 100 ZŁ NA KURS PODSTAWOWY B MANUAL DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW DO 26 LAT ŁĄCZY SIĘ ZE ZNIŻKĄ ZA JEDNORAZOWĄ WPŁATĘ ?  
Oczywiście tak ! - w zakresie kursu B na manualnej - ręcznej skrzyni biegów zniżki łączą się ! Tym samym możesz uzyskać łącznie 200 zł zniżki. Zniżki nie dotyczą innych kategorii.

11. W JAKIEJ FORMIE MOGĘ DOKONAĆ OPŁATY ZA KURS PODSTAWOWY LUB JAZDY DODATKOWE ?
Wpłaty nalezy dokonać u wykładowcy , osobiście w biurze we wtorki i czwartki 15-17 lub przelewem na konto podane na naszej stronie w zakładce cennik. Możliwy jest też przelew blik na nr telefonu 516 01 00 01.

12. JAK WYGLĄDA HARMONOGRAM WPŁAT PRZY PŁATNOŚCI RATALNEJ ?
1 wpłata 500 zł jest zawsze zadatkiem i wpłacamy go w ciągu 3 dni roboczych od zapisu, 2 rata 1500 zł wpłacana jest do momentu kiedy chcemy rozpocząć jazdy , 3 rata regulująca do pełnej ceny kursu wpłacana jest do 10 godziny jazdy.

13. CZY MOGĘ WYBRAĆ INSTRUKTORA ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH ?
Oczywiście tak, ale pod warunkiem wspólnej dyspozycyjności Kursanta i instruktora. Nie wszyscy instruktorzy szkolą w weekendy itp

14. GDYBY "NIE SZŁO" MI SZKOLENIE NA MANUALNEJ SKRZYNI BIEGÓW MOGĘ SIĘ PRZENIEŚĆ NA AUTOMAT ?
Tak ! W naszej szkole dysponujemy zarówno manualami jak i automatami. Po dokonaniu dopłaty bez problemu można przenieść się na automat w dowolnym momencie dokonując rekalkulacji kosztów.

15. ILE TRWA KURS PODSTAWOWY EKSTERNISTYCZNY A ILE TRADYCYJNY ?
Kurs podstawowy eksternistyczny uzależniony jest od samozaangażowania i  wolnego czasu - zwykle nauka teorii zajmuje ok 1,5 tygodnia.
W przypadku kursu tradycyjnego to 4 kolejne soboty 10.00-14.30. Zajęcia praktyczne odbywają się 2-3 razy w tygodniu od 1-2 godzin w zależności od dyspozycyjności instruktora i kursanta.

16. CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ODBYCIA KURSU SZYBCIEJ ?
Oczywieście tak ! Oferujemy kursy EXTRA w 25 dni (cena x 1,5) oraz VIP w 15 dni (cena x2). Wymagana jest pełna dyspozycyjność i kontakt przed zapisem : [email protected]

17. CZY DOJEŻDŻACIE / ODWOZICIE KURSANTÓW ?
Nie. Koncentrujemy się na szkoleniu i nie dojeżdżamy / nie odwozimy Kursantów. Czas dojazdu po i od Kursanta jest zmienny w zależności od zmiennego natężenia ruchu i powodowałby opóźnienia w rozpoczęciu zajęć kolejnego Kursanta lub zbyt szybki powrót. W tej sytuacji zawsze ktoś będzie stratny , czego nie chcemy. Warto dodać , że samodzielny czas dojazdu / powrotu instruktora nie może byc zaliczony w poczet zajęć. Zajęcia praktyczne rozpoczynamy w  Centrum Gdańska - miejscu, które pozwala na dojazd z 3 stron unikając korków i opóźnień oraz dojazd wszelkimi środkami komunikacji ( tramwaj, autobus, hulajnogi, rower, SKM, PKP,PKS ).  Warto dodać, że są szkoły - szczególnie z miasteczek i wsi , gdzie jeden Kursant odwozi kolejnego, ale sam proces nauki nie jest efektywny i bardziej przypomina taxi.

Z NAMI MUSI SIĘ UDAĆ - SERDECZNIE ZAPRASZAMY !