Kadra

SZUKASZ PROFESJONALNEGO INSTRUKTORA U BOKU KTÓREGO BEZSTRESOWO I PROFESJOSNALNIE NAUCZYSZ SIĘ JEŹDZIĆ ? NIE MOŻNA TRAFIĆ LEPIEJ ! 
DZIAŁAMY Z LICZNYMI SUKCESAMI OD 2008 ROKU 

SPRAWDŹ KIM JESTEŚMY - NIE MAMY NIC DO UKRYCIA 
(Jako nieliczni publikujemy rzetelne info z foto o naszej kadrze)

U NAS NIE MA MIEJSCA NA PRZYPADKOWOŚĆ I BYLEJAKOŚĆ!
NASZ SKŁAD TO PROFESJONALIŚCI I CO NAJWAŻNIEJSZE PRZYJACIELE SELEKCJONOWANI LATAMI.

TYLKO U NAS INSTRUKTORZY NAUKI JAZDY + INSTRUKTORZY DOSKONALENIA TECHNIKI JAZDY + MINISTERIALNE UPRAWNIENIA I DOŚWIADCZENIE EGZAMINATORA PORD + WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE.

SPRAWDŹ CZY KTOŚ OFERUJE WIĘCEJ? A DODATKOWO:

                 * WYJĄTKOWY TYTUŁ OSOBOWOŚĆ ROKU W DZIAŁANIACH NA RZECZ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 
* 1 MIEJSCE WG TROJMIASTO.PL 2021
* NIEZMIENNIE NA PODIUM W WOJEWÓDZTWIE WG DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO OD 2018 ROKU 
* NAGRODA PREZYDENTA GDAŃSKA PAWŁA ADAMOWICZA W KATEGORII PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ SPOŁECZNA 
* OŚRODEK POD PATRONATEM INSTYTUTU TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO W WARSZAWIE 

KLIKNIJ W ZDJĘCIA ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ I ZOBACZYĆ PEŁNE FOTO !

ARTUR OLSZEWSKI

Instruktor nauki jazdy kat. AM,A1,A2,A,B1,B,C1,C,D1,D,E Instruktor doskonalenia techniki jazdy / Egzaminator / Kierownik OSK

Właściciel i kierownik naszego ośrodka . Instruktor nauki jazdy + instruktor doskonalenia techniki jazdy. Uprawnienia ministerialne i doświadczenie egzaminatora PORD. Wyższe wykształcenie. Licencja Sędziego Sportów Samochodowych. Wieloletnie doświadczenie jako instruktor i egzaminator prawa jazdy PORD. Europejski certyfikat kompetencji zawodowych. Od wielu lat uprawnienia instruktora nauki jazdy w zakresie wszystkich kategorii . Tytuł "Osobowość w działaniach na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego". Nagroda Prezydenta Gdańska w kategorii "Przedsiębiorczość społeczna". Współpracownik Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

GRZEGORZ PAULEWICZ

Instruktor nauki jazdy kat. B1,B Wykładowca / Zastępca Kierownika OSK

Wspaniały Człowiek z zasadami i wielkim sercem. Nasz Przyjaciel od kilkunastu lat. Grzegorz kilkudziesięcioletnie doświadczenie instruktora realizuje prowadząc u nas profesjonalne, mega ciekawe i wesołe wykłady oraz jazdy, których nikt nie zapomni. Dzięki połączeniu : wiedzy, kompetencji i humoru Kursanci zdobywają umiejętności niepostrzeżenie ! Grzegorz wyszkolił profesjonalnie tysiące zadowolonych Kursantów. Zawsze uśmiechnięty, pełen spokoju. Potrafi dotrzeć do każdego przekazując swą wiedzę, a uwierzcie ma jej cały ogrom. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i dobry humor gwarantowany. Od stycznia 2023 Zastępca Kierownika naszego OSK. 

MONIKA NOGA

Instruktor nauki jazdy kat. B1,B

Nazwisko panieńskie Sikora . W OSK ELITE od 2017 roku. Nauka jazdy to dla Moniki rodzinna tradycja. 
Mimo młodego wieku Monika posiada duży zasób wiedzy i doświadczenia, który z pasją przekazuje podczas szkolenia.
Lubiana przez Kursantów w każdym wieku. Ostoja spokoju i profesjonalizmu.
Dzięki  zaangażowaniu i cierpliwości potrafi nauczyć najbardziej opornych i wymagających.
Prowadzi w naszej szkole zajęcia również w języku angielskim.
Zaangażowanie, dokładność , profesjonalizm i spokój gwarantowany.

AGNIESZKA BRYCKA

Instruktor nauki jazdy kat. B1,B

W naszej szkole od 2016 roku. Szkolenie na instruktora nauki jazdy odbywała w PORD. Agnieszka ukończyła również w PORD kurs egzaminatora i jest w trakcie zdobywania uprawnień egzaminatora prawa jazdy. Uwielbia  szkolić osoby z prawem jazdy demonstrując tajniki poruszania się w miejskiej dżungli. Kilkuset zadowolonych Kursantów kursów podstawowych i dodatkowych jest najlepszą wizytówką. 

WOJCIECH WÓJCICKI

Instruktor nauki jazdy kat. B1,B / Wykładowca

Propagator historii Gdańska. Wiele przejechanych kilometrów. Postanowił z naszymi Kursantami zgłębiać tajniki gdańskiej infrastruktury drogowej w sposób łatwy i miły. Wynikiem czego jest Twoje prawa jazdy. Kurs instruktora ukończony w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Gdańsku. Dyspozycyjność również w weekendy jest dodatkowym atutem.

KAMIL JABŁOŃSKI

Instruktor nauki jazdy kat. B1,B

Mimo młodego wieku Kamil posiada duży zasób wiedzy i doświadczenia, które z pasją przekazuje podczas szkolenia. Lubiany przez Kursantów w każdym wieku. Ostoja spokoju. Dzięki  zaangażowaniu i cierpliwości potrafi nauczyć najbardziej opornych i wymagających. Prowadzi w naszej szkole zajęcia również w języku rosyjskim . Zaangażowanie i spokój gwarantowany.

PAWEŁ OLSZEWSKI

Instruktor nauki jazdy kat. B1,B

Zbieżność nazwisk przypadkowa :) Nasz były Kursant zarażony naszą pasją sam postanowił zostać instruktorem nauki jazdy. Wspieraliśmy go naszą wiedzą i doświadczeniem co zaowocowało uzyskaniem stosownych uprawnień.  Duża dyspozycyjność i zaangażowanie. W naszej szkole od 2020. Paweł jest wyjątkowo pozytywny za co cenią go Kursanci w każdym wieku. Z Pawłem nie ma prawa się nie udać ;)

MAGDA MARKS

Lekarz medycyny uprawniony do badań kierowców

Lekarz uprawniony do badań kierowców pełen empatii. Wieloletnie doświadczenie i liczne sukcesy zawodowe. Pani doktor przeprowadza w naszej szkole na miejscu od wielu lat profesjonalne badania dla kandydatów na kierowców niezbędne do wyrobienia PKK. Po przymiarce i konsultacji z naszym instruktorem dla Pani Doktor również niepełnosprawność nie stanowi przeszkody w zdobyciu prawka. 

JOANNA URBANOWICZ

Nasza absolwentka wspierająca pracę biura

Nasza była Kursantka będąca żywym dowodem, że kurs prawa jazdy to nie koniec naszej wspólnej przygody. Wspiera pracę naszego biura i  pracę naszych instruktorów. Wyjątkowo sympatyczna. Prywatnie siostra Ani. 

SARAH OLSZEWSKA

Wolontariusz / asystent Osób Niepełnosprawnych

Wolontariuszka wpsierająca w naszym ośrodku od października 2022 Osoby Niepełnosprawne. Pomaga w wypełnieniu / dostarczeniu dokumentacji Niepełnosprawnych Kursantów. Wspiera także O.N. w trakcie zajęć teoretycznych i praktycznych. 

IZABELA CHATZIMINAS

Ratownik medyczny

Prowadzi u nas od lat szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Zawsze ze szczyptą poczucia humoru i bez nudziarstwa, a jednocześnie profesjonalnie i z pasją.
Ratownictwem medycznym zajmuje się na codzień.
Kursanci, po szkoleniu są wzorcowo przygotowani do ratowania zdrowia i życia.
1000 % profesjonalizmu i zaangażowania !

ANIA URBANOWICZ

Nasza absolwentka wspierająca pracę biura

Nasza była Kursantka będąca żywym dowodem, że przy odrobinie zaangażowania zdanie egzaminu państwowego nie stanowi problemu !
Wyjątkowo sympatyczna i spostrzegawcza.
Wspiera pracę naszego biura i pracę instruktorów.
100 % profesjonalizmu i zaangażowania.
Pomoże Wam przy zapisie, płatności i wszelkich formalnościach.